Side Area

The AxiomEE Company was founded in 2015, and has been providing quality Green Growth to the businessman and companies ever since.

info@axiomee.cz

UDRŽITELNÝ ROZVOJ (BUSINESS DEVELOPMENT)

jeden ze tří hlavních pilířů naší práce.

Zelený růst (GREEN GROWTH)

jeden ze tří hlavních pilířů naší práce.

ENERGETICKÁ EFEKTIVNOST (ENERGY EFFICIENCY)

jeden ze tří hlavních pilířů naší práce.

PODNIKÁNÍ A INOVACE

Řízení podniku. Finanční a investiční management. Marketingové řízení. Rozvoj lídrů. Internacionalizace - přístup na trh (Evropa, Rusko, Čína). Výzkum a vývoj.

ÚŽASNÉ ENERGETICKY EFEKTIVNÍ BUDOVY

Energetické poradenství. Energetický audit. Energetická strategie v oblasti energetické efektivnosti. Energetické úspory se zárukou. Architektonické a inženýrské činnosti. Realizace všech finančně atraktivních opatření. Technické zkoušky, analýzy, servis. Energetický management. Internet věcí (IoT), digitalizace, online aplikace.

100% VSTŘÍCNOST

Individuální řešení. Poradenství. Výzkum a vývoj v oblasti přírodních a technických věd nebo společenských věd. Právní a účetní činnost.

Výhodné & Snadné

INOVATIVNÍ TECHNOLOGIE

Inovace jsou viditelně „nové“ věci, které učinily nebo mohou učinit naše životy zcela odlišné.

Výhodné & Snadné

INOVATIVNÍ TECHNOLOGIE

Inovace mohou být definovány jako něco nového nebo odlišně představeného.  Souvisejí s tvořením, originálními nápady i hledáním nových způsobů, jak vylepšit věci stávající.

Výhodné & Snadné

INOVATIVNÍ TECHNOLOGIE

Co jsou inovativní technologie? Technologie nově vynalezené nebo využívané novými způsoby.

ZNALOSTI, ZKUŠENOSTI A SVĚŽÍ NÁPADY

Silné manažerské zázemí, seniorská úroveň lokálních i mezinárodních zkušeností, exponovaná mezisektorově. Zaměření na strategii a vizi, B2B, znalosti a nové technologie s nejvyšší přidanou hodnotou a dlouhodobou udržitelností. Rozvíjení řídících týmů s cílem maximalizovat ziskovost a efektivitu firmy.

78

ÚŽASNÉ PROJEKTY

65

BUDOVÁNÍ ZNAČKY

RYCHLÉ PŘEDSTAVENÍ

Společnost AxiomEE a.s. byla založena s cílem poskytovat podnikatelům i firmám kvalitní služby přispívající k udržitelnému rozvoji a zelenému růstu.

 

713

ŠÁLKŮ KÁVY

86

PRACOVNÍCH HODIN

78718

ŘÁDKŮ ZPRÁV

93

RYCHLÁ PODPORA

383

KONZULTACE

56

DOKONČENÉ PROJEKTY

317

PUBLIKOVANÁ TÉMATA

100

REAKCE

Vidíte něco, co se vám líbí?

ZVÝŠENÍ ZELENÉHO RŮSTU

Zelený růst (Green Growth) znamená podporovat hospodářský růst a rozvoj a současně zajistit, aby přírodní bohatství pokračovalo v poskytování zdrojů a ekologických služeb, které vedou k naší spokojenosti.

Zelený růst je jeden ze základních principů zelené ekonomiky – jde o koncepci, která prosazuje využívání přírodních zdrojů a lidské práce v souladu s principy udržitelného rozvoje.

OECD 0
UNEP 0
World Bank 0
ICC 0
UNESCAP 0

AMAZING

Energy Efficiency is the key to ensuring a safe, reliable, affordable and sustainable energy system for the future. It is the only source of energy that every country has in abundance, it is the fastest and cheapest way to address energy security, environmental and economic problems. While energy efficiency policies are becoming a key part of the global energy market, there is still huge untapped potential and the International Energy Agency (IEA OECD) is working with countries around the world to introduce efficiency measures.

IEA

GREAT TOPIC

Green Growth means fostering economic growth and development, while ensuring that natural assests continue to provide the resources and environmental services on which our well-being relies. Our ability to sustain economic and social progress in the long run will depend on our capacity to reduce dependence on natural capital as a source of growth, abate pollution, enhance the quality of physical and human capital and reinforce our institutions.

OECD

SATISFACTION

Sustainable Development Goal 7: Ensure access to affordable, reliable, sustainable and modern energy for all. Sustainable Development is an organizational principle for achieving human development goals while maintaining the ability of natural systems to provide natural resources and ecosystem services on which the economy and society depend. The final outcome required is a state of society where living conditions and resource use continue to meet human needs without compromising the integrity and stability of natural systems.

OECD