Side Area

The AxiomEE Company was founded in 2015, and has been providing quality Green Growth to the businessman and companies ever since.

info@axiomee.cz

VOLNÉ POZICE

HLEDÁME NOVÉ KOLEGY

Stavíme přátelský inovativní tým, kde budete využívat své expertní znalosti a zkušenosti a vytvářet kvalitní moderní řešení. Hledáme lidi, kteří umějí – prostě jsou dobří ve své profesi. Jsou proaktivní a práce je pro ně spíše srdeční záležitostí. Příležitostí je spousta. My nabízíme moderní byznys a smysluplné uplatnění – pomáháme našim klientům zvládnout výzvy, a to především v oblasti energetických úspor v budovách (s využitím úspor a optimalizace, metody EPC, digitalizace, IoT, …).
Projevte svou osobnost prostřednictvím moderního přístupu! Sami rozhodujete, jakým směrem se bude Vaše kariéra vyvíjet. Každý člověk má talent – poskytneme Vám potřebnou podporu, abyste se dopracovali ke své vysněné budoucnosti. Naše cíle nejsou malé – bude to náročné, ale luxusní!
Pojďte si promluvit o tom, jak byste u nás mohli profesně růst. Chcete to zjistit? Zašlete motivační email a profesní životopis v češtině, a pokud to považujete za relevantní, i v angličtině na adresu nabor@axiomee.cz
Těšíme se na spolupráci!